• Wpisów: 24
 • Średnio co: 77 dni
 • Ostatni wpis: 7 dni temu, 10:21
 • Licznik odwiedzin: 12 798 / 1939 dni
 
angelinaaa
 
Black Angell: Jak można wziąć odpowiedzialność za czyjeś życie , obiecać że nigdy się nie zawiedzie, że nie pozwoli się tej osobie zrobić nic złego ani swojemu ciału ani psychice , kiedy tak naprawdę nasze własne życie nie jest dla nas nic warte . Jest nieważne , czasami staje się balastem , czasami przemienia się w nóż który rani naszą dusze milionem przytłaczających myśli , nieśmiertelnych wspomnień.
Jak można zapewnić , że ktoś dla ciebie znaczy wiele , że jest dla ciebie ważnym kiedy tak na prawdę nie ufasz tej osobie , nic nie mówisz o sobie , o swoich problemach , lękach , radościach. Kiedy zastępujesz ważną rozmowę, przeistaczasz dialogi , monologi , tysiące wypowiedzianych słów , składających się z milionów liter i znaków w cisze milczenie , albo fizyczną bliskość , która wnosi do waszego związku tylko krótkie chwile uniesień i zauroczeń . Nie ma słów , nie ma zaufania , nie ma miłości . Jest tylko cielesność, fizyczność, upadek , przemiana w potwora , oschłe , wygłodniałe zwierze , potrzebujące bliskości do zaspokajania swoich potrzeb , zastępowania ważniejszych rzeczy tymi mniej istotnymi.

Budzisz się ze świadomością , że jesteś oschły wewnętrznie , nie potrafisz okazywać uczuć , cieszyć się, smucić, nawet płakać już nie potrafisz , tylko pusty wzrok i nieśmiertelny uśmiech. Pocałunek, zastąpi wszytko. Upadłe anioły , pokrywa ciężka warstwa wilgotnej ziemi . Umarliśmy , zakopani , złożeni w szklane trumny pełne naszych przyzwyczajeń fałszywości, przekryci płytą nagrobkową , zasypani grubą warstwą ziemi nie potrafimy się uwolnić , złapać oddechu . Chrzęścimy, nasze płuca tracą ostatni zapas powietrza , suchy kaszel i półprzymknięte powieki , udusiła nas nasza własna głupota , umarliśmy pozbawieni szlachetnego przekonania ,że miłość jest czymś pięknym i czystym , nie stop to nie tak , to my ją zniszczyliśmy , zbrukaliśmy , zaśmieciliśmy , naszymi lękami , problemami , słowami , jesteśmy nikim . Jesteśmy tacy obcy, tacy puści , umarliśmy .
mm.jpg


mmm.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 • awatar
   
   
  gość
  Ultimatum? To zycie stawia ultimatum. Prawo grawitacji stawia ultimatum. Prawa natury stawiają ultimatum. Los stawia ultimatum. Przepisy prawne stwarzają ultimatum. Prawa moralne stawiają ultimatum. Śmierć stawia ultimatum...
   
 • awatar
   
   
  gość
  Wrażliwość przestraszona to blokada. Wrażliwość śmiertelnie przestraszona to całkowita blokada. To mur, ściana, bryła lodu... Góra lodowa. Od teraz nie liczą się już żadne blaski, błyski, odbicia, promienie, fajerwerki. Liczą się tylko fakty. Fakty tak realne, jak temperatura. Może być bez blasków, błysków o świateł. Ale za to realna. Temperatura w skali... Jakiejkolwiek skali, ale rzeczywistej. Wyższa niż temperatura lodu. Dużo wyższa. Trwająca w czasie tak długo, aż lód zacznie się topić... i się do końca stopi. Takie są niestety konsekwencje epoki lodowcowej...
   
 • awatar
   
   
  gość
  Raz zburzone zaufanie nie odbuduje gest, ruch pośrednik czy pełnomocnik. Nie zagasisz ognia mgiełką wodną z aerozolu.