• Wpisów: 24
  • Średnio co: 77 dni
  • Ostatni wpis: 7 dni temu, 10:21
  • Licznik odwiedzin: 12 798 / 1939 dni
 
angelinaaa
 
Black Angell: Doskonale. Doskonała, Doskonały. Wszyscy 100% idealni. Jestem obok tego, obok was. Jestem gdzieś, czasami tylko na chwilę mój szept, albo śmiech przysiądzie Ci na ramieniu. Połaskocze i popieści w ucho. Potem znowu wszystko wraca do normalności, odzyskuje realne kształty, które w danym momencie delikatnie się zatarły, zamgliły.Znowu odzyskujesz spokój duch, który od tak dawna ci skradałam, jesteś wolnym i szczęśliwym człowiekiem. Idealni. Tak wy jesteście idealni.
Ciiii...
Nie nie chce się kłócić kochanie, będę już dobra, już spełnię każde twoje żądanie, nie przepraszam zły dobór słów życzenie, już będę taka jaką chcesz żebym była.
Nie już nie będę z nim rozmawiać. Tylko nie krzycz. Już nie będę rozmawiać z nikim, do nikogo się uśmiechać. Tylko mi wybacz. Będę punktualna, będę wtedy kiedy zechcesz, bo jak to określiłeś masz prawo tego ode mnie oczekiwać i żądać. Tak masz prawo.
Już dobrze, tylko daj mi chwilę na pozbieranie z podłogi resztek mojej godności. Albo nie, już nie ważne, już biegnę żebyś nie musiał na mnie czekać.
Punktualność.
21.58
21.59
22.00
22.01
Za późno, znowu będziesz wściekły.

Nie możesz dodać komentarza.